Klaar om te beginnen?
Stuur ons informatie over jou, je bedrijf en je project. Een van onze experts zal zo snel mogelijk reageren.
SUGAR LAND, Texas, 13 mei 2026 (GLOBE NEWSWIRE) — Team, Inc. (NYSE: TISI) ( TEAMof het “Bedrijf”), een wereldwijd toonaangevende leverancier van gespecialiseerde industriële diensten die klanten toegang biedt tot een volledig pakket aan conventionele, gespecialiseerde en eigen inspectie-, warmtebehandelings- en mechanische diensten, heeft vandaag zijn financiële resultaten bekendgemaakt voor het kwartaal dat eindigde op 31 maart 2026. Het Bedrijf heeft ook een prognose gegeven voor het volledige jaar 2026.
Hoogtepunten eerste kwartaal 2026:
1 Zie de bijgevoegde reconciliatie van niet binnen GAAP gedefinieerde financiële maatstaven aan het eind van dit persbericht.
“We hebben 2026 sterk ingezet, met een omzetstijging van 8,3% op jaarbasis in het eerste kwartaal tot 215,1 miljoen dollar – onze hoogste omzet in het eerste kwartaal sinds 2019. Deze groei werd gedreven door solide prestaties in zowel onze segmenten Inspectie & Warmtebehandeling als Mechanische Diensten,” aldus Gary L. Hill, Chief Executive Officer TEAM. “Ons segment Inspection & Heat-Treating groeide met 8,6%, ofwel 9,8 miljoen dollar, gestimuleerd door toegenomen project- en call-outactiviteiten in de VS en Canada. De omzet van Mechanical Services steeg met 7,8%, ondersteund door meer project- en turnaround-activiteiten bij zowel nieuwe als bestaande klanten. Deze resultaten zorgden voor een aanzienlijke winstgevendheid, waaronder een stijging van 45,2% in de aangepaste EBITDA tot 7,7 miljoen dollar en een verbetering van 90 basispunten in de aangepaste EBITDA-marge.”
“In mijn eerste 100 dagen als CEO ben ik diep onder de indruk geraakt van het talent, de technische expertise en de klantgerichtheid binnen de hele organisatie, en heb ik met eigen ogen gezien welke waarde we onze klanten bieden door middel van toonaangevende service, kwaliteit en veiligheid. Voortbouwend op het momentum dat we in 2025 hebben gecreëerd, richt ik me op het versnellen van dat tempo van verbetering door onze commerciële uitvoering aan te scherpen, het team te versterken team gerichte aanwervingen van talent en initiatieven voor kostenefficiëntie te versnellen. Ik zal meer details over ons plan voor de toekomst delen tijdens de conference call over het tweede kwartaal. “Met de focus op verbetering van de brutomarge hebben we in het eerste kwartaal al belangrijke maatregelen genomen en zien we verdere kansen in de tweede helft van 2026. We verwachten dat deze initiatieven onze kasstroom en financiële positie verder zullen versterken,” aldus Hill.
“Vooruitkijkend verwachten we een goed tweede kwartaal en voorzien we sterkere resultaten in de tweede helft van het jaar, dankzij de aanhoudende kracht in de VS in combinatie met verdere verbetering in Canada en andere internationale markten, naast een verdere margeverbetering in beide segmenten. Voor het volledige jaar verwachten we een omzet van 920 miljoen dollar tot 945 miljoen dollar en een aangepaste EBITDA tussen 68 miljoen dollar en 73 miljoen dollar – wat neerkomt op een groei van ongeveer 16% ten opzichte van 2025. Ik ben enthousiast over het potentieel TEAMen blijf vertrouwen hebben in ons vermogen om winstgevende omzetgroei te realiseren, marges te vergroten en een sterkere kasstroom te genereren. Deze resultaten weerspiegelen de onderliggende kracht van onze franchise en onze duidelijke koers voor de toekomst”, concludeerde Hill.
Financiële resultaten
De omzet in het eerste kwartaal bedroeg 215,1 miljoen dollar, een stijging van 16,4 miljoen dollar, ofwel 8,3%, ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar. Deze stijging werd gedreven door een omzetgroei van 5,7% in de Verenigde Staten, 35,6% in Canada en 10,7% in onze overige internationale markten. De geconsolideerde brutomarge bedroeg in het eerste kwartaal 50,2 miljoen dollar, ofwel 23,3% van de omzet.
De verkoop-, algemene en administratieve kosten bedroegen in het eerste kwartaal 48,1 miljoen dollar, wat vrijwel gelijk is aan het eerste kwartaal van 2025. De aangepaste verkoop-, algemene en administratieve kosten, waarin kosten die niet representatief zijn voor de lopende activiteiten TEAM, zoals eenmalige professionele, juridische, financierings- en ontslagvergoedingen, en niet-contante kosten zoals op aandelen gebaseerde beloningskosten, niet zijn meegenomen, vertegenwoordigden 21,2% van de geconsolideerde omzet, een verbetering van 150 basispunten ten opzichte van 22,7% in dezelfde periode van het voorgaande jaar.
Het bedrijfsverlies bedroeg 3,4 miljoen dollar, een verbetering van 2,6 miljoen dollar ten opzichte van dezelfde periode in 2025. Het nettoverlies bedroeg 11,3 miljoen dollar, een verbetering van 18,4 miljoen dollar ten opzichte van het nettoverlies van 29,7 miljoen dollar in het eerste kwartaal van 2025. Het nettoverlies toerekenbaar aan gewone aandeelhouders, inclusief dividenden en waardestijging met betrekking tot de preferente aandelen, bedroeg in totaal 14,2 miljoen dollar en 3,12 dollar per aandeel, vergeleken met een nettoverlies van 29,7 miljoen dollar en 6,61 dollar per aandeel in het eerste kwartaal van 2025. De aangepaste EBITDA, een niet-GAAP-maatstaf, bedroeg $ 7,7 miljoen (3,6% van de geconsolideerde omzet), een verbetering van $ 2,4 miljoen ten opzichte van $ 5,3 miljoen (2,7% van de geconsolideerde omzet) in hetzelfde kwartaal van het voorgaande jaar.
Aangepast nettoverlies, aangepaste EBIT, aangepaste EBITDA en aangepaste verkoop-, algemene en administratieve kosten zijn niet-GAAP-conforme financiële maatstaven die bepaalde posten uitsluiten die niet representatief zijn voor de kernactiviteiten TEAM. Een afstemming van deze niet-GAAP-conforme financiële maatstaven met de meest vergelijkbare GAAP-conforme financiële maatstaven is te vinden aan het einde van dit persbericht over de resultaten.
Segmentresultaten
De volgende tabel geeft een overzicht van de samenstelling van de omzet en het bedrijfsresultaat (verlies) van de onderneming per segment voor het kwartaal dat eindigde op 31 maart 2026 en 2025 (in duizenden):
| TEAM, INC. EN DOCHTERONDERNEMINGEN | ||||||||||||||
| SEGMENTINFORMATIE | ||||||||||||||
| (niet gecontroleerd, in duizenden) | ||||||||||||||
| Drie maanden eindigend op 31 maart, |
Gunstig (Ongunstig) | |||||||||||||
| 2026 | 2025 | $ | % | |||||||||||
| Omzet1 | ||||||||||||||
| IHT | $ | 123,391 | $ | 113,621 | $ | 9,770 | 8.6 | % | ||||||
| MS | 91,665 | 85,034 | 6,631 | 7.8 | % | |||||||||
| $ | 215,056 | $ | 198,655 | $ | 16,401 | 8.3 | % | |||||||
| Bedrijfsresultaat1 | ||||||||||||||
| IHT | $ | 10,917 | $ | 10,731 | $ | 186 | 1.7 | % | ||||||
| MS | (1,488 | ) | (3,149 | ) | 1,661 | 52.7 | % | |||||||
| Zakelijke en gedeelde ondersteunende diensten | (12,800 | ) | (13,585 | ) | 785 | 5.8 | % | |||||||
| $ | (3,371 | ) | $ | (6,003 | ) | $ | 2,632 | 43.8 | % | |||||
1 In de huidige periode zijn Emission Control Services geherclassificeerd van het MS-segment naar het IHT-segment om beter aan te sluiten bij de wijze waarop het management de prestaties beoordeelt. Segmentinformatie over de voorgaande periode (opbrengsten, en bedrijfs- en afschrijvingen kosten) is aangepast om deze wijziging weer te geven, wat geen geen invloed de geconsolideerde omzet of de aangepaste EBITDA van de onderneming. Voor de drie maanden eindigend 31 maart 2025 resulteerde dit in een daling van 7,4 miljoen dollar aan omzet en 2,0 miljoen dollar aan bedrijfsresultaat voor het MS-segment, met overeenkomstige stijgingen in het IHT-segment.
Omzet. De omzet van IHT steeg met $ 9,8 miljoen, ofwel 8,6%, vergeleken met hetzelfde kwartaal van het voorgaande jaar, met een omzetgroei van $ 6,5 miljoen, ofwel 6,3%, in de VS, gedreven door meer activiteit op het gebied van turnaround-diensten en kapitaalprojecten. De omzet uit Canada en andere internationale markten droeg ook bij aan de groei van het segment, met een stijging van respectievelijk $ 2,2 miljoen en $ 1,1 miljoen. De omzet van MS steeg met $ 6,6 miljoen, ofwel 7,8%, ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar, voornamelijk als gevolg van de toegenomen turnaround- en callout-activiteit in de VS en hogere projectinkomsten in Canada en andere internationale markten.
Bedrijfsresultaat (verlies). Het bedrijfsresultaat van IHT over het eerste kwartaal van 2026 bedroeg $ 10,9 miljoen, een stijging van 1,7% ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar. Het bedrijfsverlies van MS verbeterde met ongeveer $ 1,7 miljoen ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar, voornamelijk als gevolg van hogere inkomsten in zowel de VS als Canada. De kosten voor bedrijfs- en gedeelde ondersteunende diensten daalden met $ 0,8 miljoen of 5,8%, voornamelijk als gevolg van lagere kosten voor juridische en professionele diensten. Het geconsolideerde bedrijfsverlies verbeterde met $ 2,6 miljoen, gedreven door de hierboven besproken factoren.
Balans en liquiditeit
Op 31 maart 2026 beschikte de onderneming over een totale liquiditeit van 49,2 miljoen dollar, bestaande uit geconsolideerde geldmiddelen en kasequivalenten ter waarde van 8,7 miljoen dollar, (exclusief 4,1 miljoen dollar aan geblokkeerde liquide middelen) en 40,5 miljoen dollar aan niet-opgenomen kredietruimte, bestaande uit 30,5 miljoen dollar beschikbaar onder de doorlopende kredietfaciliteiten en 10,0 miljoen dollar beschikbaar onder de tweede rang termijnleningen met uitgestelde opname die op 15 april 2026 afliepen.
De totale schuld van de onderneming bedroeg op 31 maart 2026 306,5 miljoen dollar, tegenover 297,2 miljoen dollar aan het einde van het boekjaar 2025. Deze stijging is voornamelijk toe te schrijven aan de hogere netto-opnames uit onze ABL-kredietfaciliteit. De nettoschuld van het bedrijf (totale schuld minus geldmiddelen en kasequivalenten), een niet-GAAP-conforme financiële maatstaf, bedroeg $ 293,7 miljoen op 31 maart 2026.
Vooruitzichten voor 2026
Voor het boekjaar 2026 heeft de onderneming de volgende prognoses voor de bedrijfsresultaten en de kasstroom bekendgemaakt:
Conferentiegesprek
Zoals eerder aangekondigd, organiseert het bedrijf op donderdag 14 mei 2026 om 10.00 uur Central Time (11.00 uur Eastern Time) een teleconferentie om de financiële en operationele resultaten over het eerste kwartaal van 2026 te bespreken. Geïnteresseerden in de Verenigde Staten kunnen gratis deelnemen door te bellen naar (877) 270-2148. Geïnteresseerden in het buitenland kunnen bellen naar (412) 902-6510. Deelnemers dienen te vragen om deel te nemen aan deTEAM, Inc. First Quarter 2026 Conference Call.” Het bedrijf zal tijdens de call geen vragen beantwoorden. Deze call zal ook worden uitgezonden via een webcast op de website TEAMop www.teaminc.com. Na afloop van de call zal een audio-opname beschikbaar zijn op de website van het bedrijf.
Niet binnen GAAP gedefinieerde financiële maatstaven
De niet-GAAP-maatstaven in dit persbericht over de resultaten worden verstrekt om beleggers, analisten en het management in staat te stellen de prestaties TEAMte evalueren, exclusief de effecten van bepaalde posten die volgens het management van invloed zijn op de vergelijkbaarheid van de bedrijfsresultaten tussen verslagperioden. Deze maatstaven moeten worden gebruikt als aanvulling op, en niet ter vervanging van, resultaten die zijn opgesteld in overeenstemming met algemeen aanvaarde boekhoudkundige principes ("GAAP"). Een afstemming van elk van de niet-GAAP-financiële maatstaven met de meest direct vergelijkbare historische GAAP-financiële maatstaf is opgenomen in het bijgevoegde overzicht voor elk van de aangegeven boekjaren.
Over Team, Inc.
Team, Inc. (NYSE: TISI), met hoofdkantoor in Sugar Land, Texas, is een toonaangevende wereldwijde leverancier van gespecialiseerde industriële diensten die klanten toegang biedt tot een volledig pakket aan conventionele, gespecialiseerde en eigen inspectie-, warmtebehandelings- en mechanische diensten. Wij bieden conventionele tot zeer gespecialiseerde inspectie-, conditiebeoordelings-, onderhouds- en reparatiediensten die zorgen voor meer veiligheid, betrouwbaarheid en operationele efficiëntie voor de meest kritieke activa van onze klanten. Via vestigingen in 13 landen combineren wij technologische innovatie met meer dan een eeuw aan vooruitstrevende, maar beproefde expertise op het gebied van integriteit en betrouwbaarheidsbeheer om een betere toekomst te creëren. Ga voor meer informatie naar www.teaminc.com.
Bepaalde toekomstgerichte informatie in dit document wordt verstrekt in overeenstemming met de bepalingen van de Private Securities Litigation Reform Act van 1995. Wij hebben redelijke inspanningen geleverd om ervoor te zorgen dat de informatie, aannames en overtuigingen waarop deze toekomstgerichte informatie is gebaseerd, actueel, redelijk en volledig zijn. Dergelijke toekomstgerichte verklaringen houden echter schattingen, aannames, beoordelingen en onzekerheden in. Ze omvatten, maar zijn niet beperkt tot, verklaringen met betrekking tot de financiële en groeivooruitzichten en strategie van de onderneming, met inbegrip van de implementatie van kostenbesparende maatregelen. Er zijn bekende en onbekende factoren die ertoe kunnen leiden dat de werkelijke resultaten of uitkomsten wezenlijk verschillen van die welke in de toekomstgerichte informatie worden behandeld. Hoewel het niet mogelijk is om al deze factoren te identificeren, omvatten ze onder andere: het vermogen van de onderneming om voldoende kasstroom uit bedrijfsactiviteiten te genereren, toegang te krijgen tot haar kredietfaciliteiten of te blijven voldoen aan de convenanten onder haar kredietovereenkomsten en haar preferente aandelencertificaat; negatieve marktomstandigheden, waaronder binnenlandse en mondiale inflatoire druk, de impact van veranderingen in het mondiale handelsbeleid en tarieven, en toekomstige economische onzekerheden, met name in sectoren waarvan de onderneming sterk afhankelijk is; de liquiditeit van de onderneming en haar vermogen om aanvullende financiering te verkrijgen; de impact van nieuwe of gewijzigde overheidswetten en -voorschriften en de toepassing daarvan, met inbegrip van tarieven; de uitkomst van belastingcontroles, wijzigingen in belastingwetgeving en andere belastingaangelegenheden; schommelingen in wisselkoersen en rentetarieven; het vermogen van de onderneming om haar schulden en de schulden van bepaalde dochterondernemingen terug te betalen, te herfinancieren of te herstructureren; verwachte of voorgenomen aankopen of verkopen van activa; het vermogen van de onderneming om te blijven voldoen aan de vereisten en regels voor voortgezette notering aan de New York Stock Exchange, en dergelijke bekende factoren zoals beschreven in het jaarverslag van de onderneming op Formulier 10-K, de kwartaalverslagen op Formulier 10-Q en de actuele verslagen op Formulier 8-K, elk zoals ingediend bij de Securities and Exchange Commission, en in andere verslagen die de onderneming van tijd tot tijd bij de Securities and Exchange Commission indient. Bijgevolg kan er geen garantie worden gegeven dat de hierin opgenomen toekomstgerichte informatie, met inbegrip van verklaringen betreffende de financiële vooruitzichten van de Vennootschap en de implementatie van kostenbesparende maatregelen, zich zal voordoen of dat doelstellingen zullen worden bereikt. Wij nemen geen verplichting op ons om vandaag gedane toekomstgerichte verklaringen of andere door de Vennootschap gedane toekomstgerichte verklaringen publiekelijk bij te werken of te herzien, hetzij als gevolg van nieuwe informatie, toekomstige gebeurtenissen of anderszins, behalve indien dit wettelijk vereist is.
Contact:
Nelson M. Haight
Executive Vice President, Chief Financial Officer
(281) 388-5521
| TEAM, INC. EN DOCHTERONDERNEMINGEN | ||||||||
| SAMENVATTING VAN DE GECONSOLIDEERDE BEDRIJFSRESULTATEN | ||||||||
| (geen accountantscontrole toegepast, in duizenden, behalve gegevens per aandeel) | ||||||||
| Drie maanden eindigend | ||||||||
| 31 maart, | ||||||||
| 2026 | 2025 | |||||||
| Inkomsten | $ | 215,056 | $ | 198,655 | ||||
| Bedrijfskosten | 161,912 | 148,287 | ||||||
| Afschrijvingen | 2,989 | 3,102 | ||||||
| Brutomarge | 50,155 | 47,266 | ||||||
| Verkoop-, algemene en administratieve kosten | 48,062 | 47,969 | ||||||
| Afschrijvingen | 5,464 | 5,300 | ||||||
| Operationeel verlies | (3,371 | ) | (6,003 | ) | ||||
| Rentelasten, netto | (8,882 | ) | (11,436 | ) | ||||
| Verlies op schuldaflossing | - | (11,853 | ) | |||||
| Overige baten (lasten), netto | 925 | (204 | ) | |||||
| Verlies vóór winstbelastingen | (11,328 | ) | (29,496 | ) | ||||
| Voorziening voor winstbelastingen | (5 | ) | (222 | ) | ||||
| Nettoverlies | (11,333 | ) | (29,718 | ) | ||||
| Dividend en oprenting van de aflossingswaarde van aflosbare preferente aandelen | (2,874 | ) | - | |||||
| Nettoverlies toerekenbaar aan gewone aandeelhouders | $ | (14,207 | ) | $ | (29,718 | ) | ||
| Verlies per gewoon aandeel: | ||||||||
| Gewoon en verwaterd | $ | (3.12 | ) | $ | (6.61 | ) | ||
| Gewogen gemiddeld aantal uitstaande aandelen: | ||||||||
| Gewoon en verwaterd | 4,559 | 4,493 | ||||||
| TEAM, INC. EN DOCHTERONDERNEMINGEN | |||||||
| VERKORTE GECONSOLIDEERDE BALANSINFORMATIE | |||||||
| (in duizenden) | |||||||
| 31 maart, | 31 december, | ||||||
| 2026 | 2025 | ||||||
| (niet door de externe accountant gecontroleerd) | |||||||
| Geldmiddelen en kasequivalenten | $ | 12,839 | $ | 18,145 | |||
| Andere vlottende activa | 253,137 | 248,260 | |||||
| Materiële vaste activa, netto | 108,512 | 110,628 | |||||
| Overige vaste activa | 104,921 | 108,420 | |||||
| Totaal activa | $ | 479,409 | $ | 485,453 | |||
| Kortlopend deel van langlopende schulden en financiële leaseverplichtingen | $ | 3,884 | $ | 3,858 | |||
| Overige kortlopende schulden | 114,706 | 116,197 | |||||
| Langlopende schulden en financiële leaseverplichtingen, na aftrek van kortlopende vervaldagen | 302,616 | 293,343 | |||||
| Overige langlopende verplichtingen | 42,790 | 44,585 | |||||
| Aflosbare preferente aandelen | 54,832 | 51,951 | |||||
| Eigen vermogen (tekort) | (39,419 | ) | (24,481 | ) | |||
| Totale verplichtingen, aflosbare preferente aandelen en eigen vermogen (tekort) | $ | 479,409 | $ | 485,453 | |||
| TEAM INC. EN DOCHTERONDERNEMINGEN | ||||||||
| SAMENVATTING GECONSOLIDEERDE KASSTROOMINFORMATIE | ||||||||
| (niet gecontroleerd, in duizenden) | ||||||||
| Drie maanden eindigend | ||||||||
| 31 maart, | ||||||||
| 2026 | 2025 | |||||||
| Kasstromen uit bedrijfsactiviteiten: | ||||||||
| Nettoverlies | $ | (11,333 | ) | $ | (29,718 | ) | ||
| Afschrijvingen | 8,453 | 8,402 | ||||||
| Verlies op schuldaflossing | - | 11,853 | ||||||
| Afschrijving van kosten bij uitgifte van schulden, schuldkortingen en uitgestelde financieringskosten | 1,152 | 1,389 | ||||||
| Uitgestelde belastingen | (796 | ) | (491 | ) | ||||
| Compensatiekosten (credit) in natura | 954 | (53 | ) | |||||
| Werkkapitaal en overige | (7,525 | ) | (20,043 | ) | ||||
| Nettokasstroom gebruikt in bedrijfsactiviteiten | (9,095 | ) | (28,661 | ) | ||||
| Kasstromen uit investeringsactiviteiten: | ||||||||
| Investeringen | (2,424 | ) | (1,406 | ) | ||||
| Opbrengsten uit de verkoop van activa | 14 | - | ||||||
| Nettokasstroom gebruikt voor investeringsactiviteiten | (2,410 | ) | (1,406 | ) | ||||
| Kasstromen uit financieringsactiviteiten: | ||||||||
| Leningen (betalingen) onder ABL faciliteiten, netto | 7,200 | 7,982 | ||||||
| Betalingen onder Corre DDTL | - | (35,700 | ) | |||||
| Betalingen onder gecorrigeerde lening | - | (55,894 | ) | |||||
| Opnames (aflossingen) uit hoofde van de HPS First Lien Term Loan | (438 | ) | 175,000 | |||||
| Betalingen in het kader van ME/RE-leningen | - | (23,427 | ) | |||||
| Betalingen onder Correctionele termijnleningen | - | (48,015 | ) | |||||
| Betalingen voor emissiekosten van schulden | - | (8,053 | ) | |||||
| Andere | (525 | ) | (705 | ) | ||||
| Netto kasstroom uit financieringsactiviteiten | 6,237 | 11,188 | ||||||
| Effect van wisselkoersveranderingen | (38 | ) | 137 | |||||
| Nettowijziging in geldmiddelen en kasequivalenten | $ | (5,306 | ) | $ | (18,742 | ) | ||
| TEAM, INC. EN DOCHTERONDERNEMINGEN | ||||||||
| SEGMENTINFORMATIE | ||||||||
| (niet gecontroleerd, in duizenden) | ||||||||
| Drie maanden eindigend op 31 maart, |
||||||||
| 2026 | 2025 | |||||||
| Omzet1 | ||||||||
| IHT | $ | 123,391 | $ | 113,621 | ||||
| MS | 91,665 | 85,034 | ||||||
| $ | 215,056 | $ | 198,655 | |||||
| Bedrijfsresultaat1 | ||||||||
| IHT | $ | 10,917 | $ | 10,731 | ||||
| MS | (1,488 | ) | (3,149 | ) | ||||
| Zakelijke en gedeelde ondersteunende diensten | (12,800 | ) | (13,585 | ) | ||||
| $ | (3,371 | ) | $ | (6,003 | ) | |||
| Segment-EBIT (gecorrigeerd)1, 2 | ||||||||
| IHT | $ | 11,971 | $ | 10,846 | ||||
| MS | (1,242 | ) | (2,815 | ) | ||||
| Zakelijke en gedeelde ondersteunende diensten | (12,425 | ) | (11,070 | ) | ||||
| $ | (1,696 | ) | $ | (3,039 | ) | |||
| Segment-EBITDA (gecorrigeerd)1, 2 | ||||||||
| IHT | $ | 15,287 | $ | 13,662 | ||||
| MS | 2,555 | 1,456 | ||||||
| Zakelijke en gedeelde ondersteunende diensten | (10,131 | ) | (9,808 | ) | ||||
| $ | 7,711 | $ | 5,310 | |||||
| ___________________ | |
| 1 | Zoals vermeld in de bovenstaande segmentresultaten, zijn de omzet en de bedrijfs- en afschrijvingskosten die betrekking hebben op Emission Control Services geherclassificeerd van het MS-segment naar het IHT-segment. |
| 2 | Zie de bijgevoegde reconciliatie van niet binnen GAAP gedefinieerde financiële maatstaven aan het eind van dit persbericht. |
TEAM, INC. EN DOCHTERONDERNEMINGEN
Niet-GAAP financiële maatstaven
(Niet gecontroleerd)
De onderneming maakt gebruik van aanvullende niet-GAAP-conforme financiële maatstaven, die zijn afgeleid van geconsolideerde financiële informatie, waaronder gecorrigeerde nettowinst (verlies); gecorrigeerde nettowinst (verlies) per aandeel; winst vóór rente en belastingen ("EBIT"); aangepaste EBIT (hieronder gedefinieerd); aangepaste winst vóór rente, belastingen, afschrijvingen en amortisatie ("aangepaste EBITDA"), vrije kasstroom en nettoschuld ter aanvulling van de financiële informatie die op GAAP-basis wordt gepresenteerd.
De onderneming definieert de gecorrigeerde nettowinst (het gecorrigeerde nettoverlies) en de gecorrigeerde nettowinst (het gecorrigeerde nettoverlies) per aandeel zodanig dat de volgende posten buiten beschouwing worden gelaten: eenmalige juridische kosten en schikkingen, eenmalige honoraria voor deskundigen, (winst)verlies op de aflossing van schulden, bepaalde ontslagvergoedingen, eenmalige afschrijvingen van activa en bepaalde andere posten die naar onze mening niet representatief zijn voor de kernactiviteiten. Geconsolideerde aangepaste EBIT, zoals door ons gedefinieerd, is exclusief de kosten die zijn uitgesloten van de aangepaste nettowinst (verlies), evenals de belastinglast (baten), rentelasten, (winst)verlies op valutakoersen, pensioenkrediet en posten van overige (opbrengsten) kosten. De geconsolideerde aangepaste EBITDA is verder exclusief afschrijvingen, amortisatie en niet-contante kosten voor op aandelen gebaseerde beloningen uit de geconsolideerde aangepaste EBIT. De aangepaste EBIT per segment is gelijk aan het bedrijfsresultaat (verlies) van het segment, exclusief kosten in verband met niet-routinematige juridische kosten en schikkingen, niet-routinematige professionele vergoedingen, bepaalde ontslagvergoedingen en bepaalde andere posten zoals bepaald door het management. De segment-aangepaste EBITDA is verder de segment-aangepaste EBIT minus afschrijvingen, amortisatie en niet-contante kosten voor op aandelen gebaseerde vergoedingen. Aangepaste verkoop-, algemene en administratieve kosten zijn gedefinieerd als de kosten exclusief niet-routinematige juridische kosten en schikkingen, niet-routinematige honoraria, bepaalde ontslagvergoedingen, bepaalde andere posten die naar onze mening niet indicatief zijn voor de kernactiviteiten en niet-contante vergoedingen. Vrije kasstroom wordt gedefinieerd als de netto kasstroom uit (gebruikt in) bedrijfsactiviteiten minus in contanten betaalde kapitaaluitgaven. Netto schuld wordt gedefinieerd als de som van de kortlopende en langlopende delen van de schuld, inclusief financiële leaseverplichtingen, minus geldmiddelen en kasequivalenten.
Het management is van mening dat deze niet binnen GAAP gedefinieerde financiële maatstaven nuttig zijn voor zowel het management als investeerders bij hun analyse van onze financiële positie en bedrijfsresultaten. Met name aangepaste nettowinst (verlies), aangepaste nettowinst (verlies) per aandeel, geconsolideerde aangepaste EBIT en geconsolideerde aangepaste EBITDA zijn zinvolle prestatiemaatstaven die vaak worden gebruikt door analisten, investeerders, kredietverstrekkers en ratingbureaus om de operationele prestaties in onze sector te analyseren, analytische vergelijkingen uit te voeren, prestaties tussen perioden te benchmarken en onze prestaties af te zetten tegen extern gecommuniceerde doelstellingen. De aangepaste EBITDA van onze segmenten wordt ook gebruikt als basis voor de Chief Operating Decision Maker (Chief Executive Officer) om de prestaties van onze te rapporteren segmenten te evalueren. De vrije kasstroom wordt gebruikt door ons management en investeerders om ons vermogen te analyseren om schulden af te lossen en te onderhouden en om waarde direct terug te geven aan belanghebbenden.
Niet binnen GAAP gedefinieerde maatstaven hebben belangrijke beperkingen als analyse-instrument, omdat ze sommige, maar niet alle, posten uitsluiten die van invloed zijn op de nettowinst en het bedrijfsresultaat. Deze maatstaven mogen niet worden beschouwd als substituten voor hun best vergelijkbare binnen GAAP gedefinieerde financiële maatstaven en dienen uitsluitend te worden gelezen in combinatie met financiële informatie gepresenteerd binnen GAAP. Bovendien zijn onze niet binnen GAAP gedefinieerde financiële maatstaven mogelijk niet vergelijkbaar met soortgelijke maatstaven van andere bedrijven die de niet binnen GAAP gedefinieerde financiële maatstaven mogelijk anders berekenen, waardoor de bruikbaarheid van deze maatstaven voor vergelijkingsdoeleinden beperkt is. De liquiditeitsmaatstaf vrije kasstroom geeft geen nauwkeurige berekening van de resterende kasstroom die beschikbaar is voor discretionaire uitgaven. Aansluiting van elke niet binnen GAAP gedefinieerde financiële maatstaf met de meest direct vergelijkbare binnen GAAP gedefinieerde financiële maatstaf wordt hieronder weergegeven.
| TEAM, INC. EN DOCHTERONDERNEMINGEN | ||||||||
| RECONCILIATIE VAN NIET-GAAP FINANCIËLE MAATSTAVEN | ||||||||
| (geen accountantscontrole toegepast, in duizenden, behalve gegevens per aandeel) | ||||||||
| Drie maanden eindigend op 31 maart, | ||||||||
| 2026 | 2025 | |||||||
| Aangepast nettoverlies: | ||||||||
| Nettoverlies | $ | (11,333 | ) | $ | (29,718 | ) | ||
| Professionele honoraria en overige1 | 1,606 | 2,007 | ||||||
| Afschrijving van softwarekosten | - | 45 | ||||||
| Proceskosten en voorzieningen voor rechtszaken (terugbetalingen) | (1,560 | ) | 490 | |||||
| Ontslagvergoedingen, netto2 | 1,629 | 467 | ||||||
| Verlies op schuldaflossing | - | 11,853 | ||||||
| Belastingeffect van aanpassingen en andere netto belastingposten | (46 | ) | (13 | ) | ||||
| Aangepast nettoverlies | $ | (9,704 | ) | $ | (14,869 | ) | ||
| Dividend en oprenting van de aflossingswaarde van aflosbare preferente aandelen | (2,874 | ) | - | |||||
| Aangepast nettoverlies toerekenbaar aan gewone aandeelhouders | $ | (12,578 | ) | $ | (14,869 | ) | ||
| Aangepast nettoverlies per gewoon aandeel: | ||||||||
| Gewoon en verwaterd | $ | (2.76 | ) | $ | (3.31 | ) | ||
| Geconsolideerde Aangepaste EBIT en Aangepaste EBITDA: | ||||||||
| Nettoverlies | $ | (11,333 | ) | $ | (29,718 | ) | ||
| Voorziening voor winstbelastingen | 5 | 222 | ||||||
| Verlies (winst) op de verkoop van apparatuur | (13 | ) | 5 | |||||
| Rentelasten, netto | 8,882 | 11,436 | ||||||
| Professionele honoraria en overige1 | 1,606 | 2,007 | ||||||
| Afschrijving van softwarekosten | - | 45 | ||||||
| Proceskosten en voorzieningen voor rechtszaken (terugbetalingen) | (1,560 | ) | 490 | |||||
| Ontslagvergoedingen, netto2 | 1,629 | 467 | ||||||
| Verlies (winst) op vreemde valuta | (917 | ) | 205 | |||||
| Pensioen3 | 5 | (51 | ) | |||||
| Verlies op schuldaflossing | - | 11,853 | ||||||
| Geconsolideerde aangepaste EBIT | (1,696 | ) | (3,039 | ) | ||||
| Afschrijvingen | 8,453 | 8,402 | ||||||
| Kosten (opbrengsten) uit niet-contante beloningen op basis van aandelen | 954 | (53 | ) | |||||
| Geconsolideerde aangepaste EBITDA | $ | 7,711 | $ | 5,310 | ||||
| Vrije kasstroom: | ||||||||
| Kasmiddelen gebruikt in bedrijfsactiviteiten | $ | (9,095 | ) | $ | (28,661 | ) | ||
| Investeringen | (2,424 | ) | (1,406 | ) | ||||
| Vrije kasstroom | $ | (11,519 | ) | $ | (30,067 | ) | ||
| ___________________ | |
| 1 | Voor de periode van drie maanden eindigend op 31 maart 2026 bestaat dit bedrag uit 1,6 miljoen dollar aan ondersteuningskosten. Voor de periode van drie maanden eindigend op 31 maart 2025 bestaat dit bedrag uit 2,0 miljoen dollar aan herfinancieringstransacties. |
| 2 | Voor de periode van drie maanden eindigend op 31 maart 2026 is een bedrag van 1,4 miljoen dollar opgenomen in verband met de gebruikelijke ontslagvergoedingen voor vertrekkende leidinggevenden. |
| 3 | Geeft de pensioenkosten (baten) weer voor de Britse pensioenregeling, gebaseerd op het verschil tussen het verwachte rendement op de fondsbeleggingen en de contante waarde van de pensioenverplichting. De pensioenregeling is in 1994 bevroren en sindsdien zijn er geen nieuwe deelnemers meer bijgekomen. |
| TEAM, INC. EN DOCHTERONDERNEMINGEN | ||||||||
| Vergelijking van niet binnen GAAP gedefinieerde financiële kengetallen (vervolg) | ||||||||
| (niet gecontroleerd, in duizenden) | ||||||||
| Drie maanden eindigend op 31 maart, | ||||||||
| 2026 | 2025 | |||||||
| Aangepaste EBIT en aangepaste EBITDA per segment: | ||||||||
| IHT4 | ||||||||
| Bedrijfsopbrengsten | $ | 10,917 | $ | 10,731 | ||||
| Professionele honoraria en overige1 | 1,054 | - | ||||||
| Ontslagvergoedingen, netto | - | 115 | ||||||
| Aangepaste EBIT | 11,971 | 10,846 | ||||||
| Afschrijvingen | 3,316 | 2,816 | ||||||
| Aangepaste EBITDA | $ | 15,287 | $ | 13,662 | ||||
| MS4 | ||||||||
| Operationeel verlies | $ | (1,488 | ) | $ | (3,149 | ) | ||
| Professionele honoraria en overige1 | 69 | - | ||||||
| Ontslagvergoedingen, netto | 177 | 334 | ||||||
| Aangepaste EBIT | (1,242 | ) | (2,815 | ) | ||||
| Afschrijvingen | 3,797 | 4,271 | ||||||
| Aangepaste EBITDA | $ | 2,555 | $ | 1,456 | ||||
| Zakelijke en gedeelde ondersteunende diensten | ||||||||
| Nettoverlies | $ | (20,762 | ) | $ | (37,300 | ) | ||
| Voorziening voor winstbelastingen | 5 | 222 | ||||||
| Verlies (winst) op de verkoop van apparatuur | (13 | ) | 5 | |||||
| Rentelasten, netto | 8,882 | 11,436 | ||||||
| Verlies (winst) op vreemde valuta | (917 | ) | 205 | |||||
| Professionele honoraria en overige1 | 483 | 2,007 | ||||||
| Afschrijving van softwarekosten | - | 45 | ||||||
| Proceskosten en voorzieningen voor rechtszaken (terugbetalingen) | (1,560 | ) | 490 | |||||
| Ontslagvergoedingen, netto2 | 1,452 | 18 | ||||||
| Pensioenkosten (baten)3 | 5 | (51 | ) | |||||
| Verlies op schuldaflossing | - | 11,853 | ||||||
| Aangepaste EBIT | (12,425 | ) | (11,070 | ) | ||||
| Afschrijvingen | 1,340 | 1,315 | ||||||
| Kosten (opbrengsten) uit niet-contante beloningen op basis van aandelen | 954 | (53 | ) | |||||
| Aangepaste EBITDA | $ | (10,131 | ) | $ | (9,808 | ) | ||
| Geconsolideerde aangepaste EBITDA | $ | 7,711 | $ | 5,310 | ||||
| ___________________ | |
| 1 | Voor de periode van drie maanden eindigend op 31 maart 2026 bestaat dit bedrag uit 1,6 miljoen dollar aan ondersteuningskosten. Voor de periode van drie maanden eindigend op 31 maart 2025 bestaat dit bedrag uit 2,0 miljoen dollar aan herfinancieringstransacties. |
| 2 | Voor de periode van drie maanden eindigend op 31 maart 2026 is een bedrag van 1,4 miljoen dollar opgenomen in verband met de gebruikelijke ontslagvergoedingen voor vertrekkende leidinggevenden. |
| 3 | Geeft de pensioenkosten (baten) weer voor de Britse pensioenregeling, gebaseerd op het verschil tussen het verwachte rendement op de fondsbeleggingen en de contante waarde van de pensioenverplichting. De pensioenregeling is in 1994 bevroren en sindsdien zijn er geen nieuwe deelnemers meer bijgekomen. |
| 4 | Zoals vermeld in de bovenstaande segmentresultaten, zijn de omzet en de bedrijfs- en afschrijvingskosten die betrekking hebben op Emission Control Services geherclassificeerd van het MS-segment naar het IHT-segment. |
| TEAM, INC. EN DOCHTERONDERNEMINGEN | ||||||||
| Vergelijking van niet binnen GAAP gedefinieerde financiële kengetallen (vervolg) | ||||||||
| (geen accountantscontrole toegepast, in duizenden, behalve in procenten) | ||||||||
| Drie maanden eindigend op 31 maart, |
||||||||
| 2026 | 2025 | |||||||
| Verkoop-, algemene en administratieve kosten | $ | 48,062 | $ | 47,969 | ||||
| Minder: | ||||||||
| Niet-geldelijke kosten van beloning op basis van aandelen (credit) | 954 | (53 | ) | |||||
| Professionele honoraria en overige1 | 1,606 | 2,007 | ||||||
| Proceskosten en voorzieningen voor rechtszaken (terugbetalingen) | (1,560 | ) | 490 | |||||
| Ontslagvergoedingen opgenomen in de verkoop-, algemene en administratieve kosten2 | 1,557 | 422 | ||||||
| Totaal niet-contante/niet-recurrente posten | 2,557 | 2,866 | ||||||
| Aangepaste verkoop-, algemene en administratieve kosten | $ | 45,505 | $ | 45,103 | ||||
| Als percentage van de omzet | 21.2 | % | 22.7 | % | ||||
| ___________________ | |
| 1 | Voor de periode van drie maanden eindigend op 31 maart 2026 bestaat dit bedrag uit 1,6 miljoen dollar aan ondersteuningskosten. Voor de periode van drie maanden eindigend op 31 maart 2025 bestaat dit bedrag uit 2,0 miljoen dollar aan herfinancieringstransacties. |
| 2 | Voor de periode van drie maanden eindigend op 31 maart 2026 is een bedrag van 1,4 miljoen dollar opgenomen in verband met de gebruikelijke ontslagvergoedingen voor vertrekkende leidinggevenden. |

Bekijk hoe TEAM Inc. de lat hoger legt voor milieuzorg, veiligheid, bestuur en maatschappelijke impact. Ons duurzaamheidsprofiel voor 2024 beschrijft de praktijken, gegevens en praktijkresultaten achter onze inzet voor een veiligere, duurzamere toekomst. Download het volledige rapport vandaag nog en ontdek hoe onze mensen, processen en partnerschappen kritieke industrieën op een verantwoorde manier in beweging houden - en waarom duurzaamheid de kern vormt van alles wat we doen.
Bekijk het profiel van 2024Stuur ons informatie over jou, je bedrijf en je project. Een van onze experts zal zo snel mogelijk reageren.